Vstupte do historie zpracování mléka...


Kniha návštěv

Datum: 11.02.2020

Vložil: Marie Roubínková

Titulek: Upřímná soustrast....

Dovoluji si za sebe a všechny spolužáky ze SZTŠ ve Frýdlantu v Čechách vyjádřit upřímnou lítost ze smutné události, která potkala vaši báječnou rodinu a všechny přátele. Zároveň vám chci popřát hodně síly a trpělivosti k překonání žalu. Jsme v tom s vámi, M.R. ;-(

—————

Datum: 17.11.2019

Vložil: Adam a Dominika

Titulek: Velmi milý zážitek. Doporučujeme!

O muzeu jsme se dozvěděli díky turistické vizitce a úplně jsme nevěděli, co očekávat. Velmi mile nás překvapil pan Hyška, který o všem vyprávěl s láskou a humorem. Velmi milé a příjemné.

—————

Datum: 12.11.2018

Vložil: Roman Skylot

Titulek: návštěva, doporučení a chvála

V sobotu 10.11.2018 jsme zcela náhodou objevili vaše minimuzeum a obdivovali jsme s jakou láskou, pílí a trpělivostí shromažďujete, tvoříte a pečujete o dnes již zcela unikátní exponáty. Dokonce jsme dosud ani netušili, že náš největší velikán, Jára Cimrman, odborník v oblasti matematiky, fyziky, literatury... byl také průkopníkem přeměny másla zpět na původní ingredience... Fascinující... Strašně rádi bychom někdy - bude-li to možné - ochutnali váše pečivo z překrásné venkovní pece. Hodně zdraví, lásky a pohody. Děkujeme z celého srdce. Za výletníky Roman

—————

Datum: 12.09.2014

Vložil: Marie Roubínková

Titulek: Pochvala a doporučení k prohlídce

Musím zde pochválit rodinu Hyškovu, která se podílí na uchovávání památek a dědictví minulosti. Přes úskalí, kterými si prošli je to obdivuhodná a záslužná činnost, která by se měla podporovat a udržet. Návštěvou výstavky i prostředí jsem byla unešena / 1*. Zdravím a přeji krásný PODZIM, M.

—————

Datum: 09.02.2014

Vložil: Roland Kohler

Titulek: Obdivuji,nádhera.

Dobrý den,mám také menší sbírku formiček na máslo ale ta Vaše je super.Když bude cesta kolem,určitě se stavíme.Přeji mnoho uspěchů.S pozdravem hezkého dne,Kohlerovi.

—————

Datum: 14.07.2013

Vložil: Jana Šafrová

Titulek: pozdrav a obdiv

Dobrý den.

Dnes jsme viděla na ČT 1 v Toulavé kameře ukázky z Vašeho muzea a hned jsme si vyhledala Vaše stránky.Je to kouzelné!
Ráda bych to viděla,doufám,že se mi to někdy poštěstí.

Srdečně Vás zdravím

Jana Šafrová

—————

Datum: 14.07.2013

Vložil: Vlastimil Hyška

Titulek: Re: pozdrav a obdiv

Děkujeme za zprávu, přijeďte se podívat, rádi Vám minimuzeum ukážeme. Přeji Vám hezký den.

—————

Datum: 12.07.2011

Vložil: Hana z Rychnova

Titulek: Moc hezké

Přeji mnoho úspěchů a velký dík za svoji činnost pro další generace.Snad se i někdy přijedu podívat.Hanka H.

—————

Datum: 04.07.2011

Vložil: Anina z Ústí n.L.

Titulek: Chválím a obdivuji...

Konečně jsem viděla to,co děláte a jak to děláte. Paráda,držím všechny palečky ať to stále je takové a žádnou hnusnou povodeň.Jste kabrňáci,ani rok neuběhl a máte už opět hotovo..mám instrukce :-) Jak bude cesta kolem,určitě se zastavíme..Anina ,víš která,viď?

—————

Datum: 08.12.2009

Vložil: Blanka Demelová

Titulek: Obdivuji...

Prohlédla jsem si vaše stránečky a jsem nadšená. Obdivuji s jakou péčí a určitě trpělivostí shromažďujete a opečováváte dědictví našich předků. Velmi záslužná a obdivu hodná činnost....lituji,že mé bydliště je hodně vzdálené...ale není všem dnům konec...možná někdy zavítám-a ráda!

—————