Vstupte do historie zpracování mléka...


Kniha návštěv

Datum: 12.11.2018

Vložil: Roman Skylot

Titulek: návštěva, doporučení a chvála

V sobotu 10.11.2018 jsme zcela náhodou objevili vaše minimuzeum a obdivovali jsme s jakou láskou, pílí a trpělivostí shromažďujete, tvoříte a pečujete o dnes již zcela unikátní exponáty. Dokonce jsme dosud ani netušili, že náš největší velikán, Jára Cimrman, odborník v oblasti matematiky, fyziky, literatury... byl také průkopníkem přeměny másla zpět na původní ingredience... Fascinující... Strašně rádi bychom někdy - bude-li to možné - ochutnali váše pečivo z překrásné venkovní pece. Hodně zdraví, lásky a pohody. Děkujeme z celého srdce. Za výletníky Roman

—————

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertUneta

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is central to the part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all varieties of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma on the urinary tract or by infections from other regions from the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some in the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations a week will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to adopt to make sure a healthy prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to choose prostate examination at least once per year.

—————

Datum: 12.09.2014

Vložil: Marie Roubínková

Titulek: Pochvala a doporučení k prohlídce

Musím zde pochválit rodinu Hyškovu, která se podílí na uchovávání památek a dědictví minulosti. Přes úskalí, kterými si prošli je to obdivuhodná a záslužná činnost, která by se měla podporovat a udržet. Návštěvou výstavky i prostředí jsem byla unešena / 1*. Zdravím a přeji krásný PODZIM, M.

—————

Datum: 09.02.2014

Vložil: Roland Kohler

Titulek: Obdivuji,nádhera.

Dobrý den,mám také menší sbírku formiček na máslo ale ta Vaše je super.Když bude cesta kolem,určitě se stavíme.Přeji mnoho uspěchů.S pozdravem hezkého dne,Kohlerovi.

—————

Datum: 14.07.2013

Vložil: Jana Šafrová

Titulek: pozdrav a obdiv

Dobrý den.

Dnes jsme viděla na ČT 1 v Toulavé kameře ukázky z Vašeho muzea a hned jsme si vyhledala Vaše stránky.Je to kouzelné!
Ráda bych to viděla,doufám,že se mi to někdy poštěstí.

Srdečně Vás zdravím

Jana Šafrová

—————

Datum: 14.07.2013

Vložil: Vlastimil Hyška

Titulek: Re: pozdrav a obdiv

Děkujeme za zprávu, přijeďte se podívat, rádi Vám minimuzeum ukážeme. Přeji Vám hezký den.

—————

Datum: 12.07.2011

Vložil: Hana z Rychnova

Titulek: Moc hezké

Přeji mnoho úspěchů a velký dík za svoji činnost pro další generace.Snad se i někdy přijedu podívat.Hanka H.

—————

Datum: 04.07.2011

Vložil: Anina z Ústí n.L.

Titulek: Chválím a obdivuji...

Konečně jsem viděla to,co děláte a jak to děláte. Paráda,držím všechny palečky ať to stále je takové a žádnou hnusnou povodeň.Jste kabrňáci,ani rok neuběhl a máte už opět hotovo..mám instrukce :-) Jak bude cesta kolem,určitě se zastavíme..Anina ,víš která,viď?

—————

Datum: 08.12.2009

Vložil: Blanka Demelová

Titulek: Obdivuji...

Prohlédla jsem si vaše stránečky a jsem nadšená. Obdivuji s jakou péčí a určitě trpělivostí shromažďujete a opečováváte dědictví našich předků. Velmi záslužná a obdivu hodná činnost....lituji,že mé bydliště je hodně vzdálené...ale není všem dnům konec...možná někdy zavítám-a ráda!

—————

Datum: 16.12.2009

Vložil: Blanka Demelová

Titulek: Re: Obdivuji...

Děkujeme za příspěvek do knihy návštěv, třeba budete mít možnost zapsat se do té skutečné při Vaší návštěvě. Přejeme Vám hezký den, Hyškovi.

—————